• Türkçe
  • English

Konferanslar

21. Yüzyılda Uluslararası Göç - IV Uluslararası Konferansa Dinleyici Olarak Katılmak için aşağıdaki formu doldurunuz.
https://docs.google.com/forms/d/1khBBotOpFSshx4IOjXTqoK1SKtb4_7hutPlDwP_...
 

Eki 10

21. YÜZYILDA ULUSLARARASI GÖÇ KONFERANSI-IV

ULUSLARARASI KONFERANS

10-11 Ekim 2019

Yeditepe Üniversitesi –Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM)

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “21. Yüzyılda Uluslararası Göç Konferansı”, üniversitenin 26 Ağustos Yerleşimi’nde gerçekleştirildi.

Dünyanın 8 ülkesinden ve Türkiye’nin 27 seçkin üniversitesinden gelen, göç konusunda uzman 100’e yakın akademisyeni bir araya getiren konferansta göç konusu farklı boyutlarıyla tartışıldı.

Eki 10

21. Yüzyılda Uluslararası Göç- III Konferans programına erişmek için lütfen tıklayınız.

Nis 30

Değerli araştırmacılar,

Yoğun talep üzerine bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 20 Mayıs 2018'e kadar uzatılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz.
 
Bildiri özeti göndermek için: Tıklayınız.
Detaylı bilgi için: http://kekam.yeditepe.edu.tr ve kekam@yeditepe.edu.tr
 
 

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “21. Yüzyılda Uluslararası Göç” konferansı,  alanında önde gelen akademisyen ve uzmanların katılımıyla 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Bildiri özetleri kitapçığımız yayınlanmıştır. Kitapçığımıza ulaşmak için tıklayınız.

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “21. Yüzyılda Uluslararası Göç” başlıklı uluslararası konferans 10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşti.Bu seneki konferansta Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü, konferansın düzenlenmesinde KEKAM ile işbirliği içerisinde faaliyet gösterdi.Üniversitemizden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Tülay Baran ile Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) ile Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı (WALD) işbirliği ile “21.