• Türkçe
  • English

Konferanslar

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “21. Yüzyılda Uluslararası Göç” konferansı,  alanında önde gelen akademisyen ve uzmanların katılımıyla 10-11 Ekim 2018 tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Bildiri özetleri kitapçığımız yayınlanmıştır. Kitapçığımıza ulaşmak için tıklayınız.

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “21. Yüzyılda Uluslararası Göç” başlıklı uluslararası konferans 10-11 Ekim 2017 tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşti.Bu seneki konferansta Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Kulübü, konferansın düzenlenmesinde KEKAM ile işbirliği içerisinde faaliyet gösterdi.Üniversitemizden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Tülay Baran ile Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.

Eki 10

Yeditepe Üniversitesi Küresel Eğitim ve Kültür Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KEKAM) ile Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi Vakfı (WALD) işbirliği ile “21.