• Türkçe
  • English

Söyleşiler

Ara 12

KEKAM Söyleşileri kapsamında her dönem, alanında uzman olan farklı konuşmacıları davet ettiğimiz etkinliklerimize devam ediyoruz.
18 Aralık Salı günü gerçekleştireceğimiz söyleşimiz "Gençlik ve Kent Araştırmaları" konusunda olacaktır. Yeditepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Demet LÜKÜSLÜ'nün konuşmacı olduğu söyleşi, saat 15:00'de Rektörlük Binası Yeşil Salon'da yapılacaktır.

Nis 17

"Halkların müziği yoktur, coğrafyaların müziği vardır" düşüncesiyle dinleyicilerin büyük bir ilgiyle izlediği değerli Balkan müzisyeni sayın Muammer Ketencoğlu'nun katılımıyla KEKAM söyleşileri kapsamında dönemin son etkinliğini gerçekleştirdik.

Nis 04

'140 JOURNOS ile Alternatif Medya' söyleşimiz, 140 JOURNOS'un yapımcıları Engin Önder ve Cem Aydoğdu'nun katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 
 

Mar 02

Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. H. Özgür Adadağ'ın konuşmacı olarak katıldığı Sinema ve Siyaset: Belgesel Filmlerde Sömürgecilik başlıklı söyleşi 06.03.2018 Salı günü, saat: 10.00'da Yeşil Salon'da gerçekleştirilecektir.

 

 

 

Sayfalar